Image Alt

INSTALACE

Instalace projekční barvy na podlahu

Pracovní podmínky: teplota prostředí 5° – 35°C, relativní vlhkost 85% nebo méně
Aplikace: stříkací zařízení
Počet vrstev: alespoň 2 vrstvy

1.

Vyberte vhodné místo pro budoucí projekci na podlahu. Vyberte vhodný povrch, na který se má nanášet projekční barva na podlahu. Než začne malování, zkontrolujte stav vybrané plochy, která se má použít pro promítání.

2.

Povrch vybrán jako projekční podlaha musí být před natíráním upraven. Obvykle je nutné očištění podlahy a vyrovnání nerovností smirkovým papírem, aby se dosáhlo dokonale hladký povrch bez skvrn a prasklin. Alternativně mohou být použity pozinkované plechy přilepené k podlaze, aby bylo možné snadno vrátit podlahu zpět do původního stavu.

3.

Vyberte oblast a tvar na podlaze, který chcete transformovat na projekční obrazovku. Použijte maskovací pásku na zakrytí sousedních oblastí, které nechcete zamalovat.

4.

V případě vysoce savých nebo vícebarevných podlah se silně doporučuje používat jako podklad pod projekční barvu základní nátěr.

Tento krok použití podkladové barvy není povinný.

5.

Před otevřením obě složky projekční barvy na podlahu (základ a tužidlo) v lahvích důkladně protřepejte. Po otevření smíchejte spolu základní barvu a tužidlo a do sprejového zařízení nalijte smíšenou projekční barvu na podlahu.

6.

Stříkejte na podlahu rovnoměrnými pohyby, abyste dosáhli nejsourodější nátěr. V případě, že nemáte k dispozici stříkací zařízení, kontaktujte nás kvůli cenové nabídce pro instalaci projekční barvy na podlahu stříkací pistolí.

7.

Odstraňte maskovací pásku ihned po natření projekční barvy na podlahu, ještě před vyschnutím (odstranění maskovací pásky po vyschnutí projekční barvy může způsobit, že se barva „utrhne“ z povrchu).

8.

Nechte projekční barvu na podlahu zaschnout přibližně 3 hodiny (na dotyk) resp. 24 hodin (do tvrda). Přesný čas závisí na okolních podmínkách, zejména na teplotě a vlhkosti.

9.

Nainstalujte projektor a nastavte ho na projekci na podlahu namalovanou projekční barvou.

10.

Spusťte prezentaci, videozáznam nebo přímý přenos.